Wydarzenia dnia w skrócie, czyli tym 2 lutego żyła Wielkopolska i Poznań. Zobaczcie, o czym pisali w poniedziałek dziennikarze serwisu Nasze Miasto. Oto przegląd najważniejszych i najciekawszych wydarzeń w regionie.


Rozmaitości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Głos Ziemi Wrzesińskiej (gość)

Myślę, że My wszyscy - szczególnie zaś młodzi ludzie - potrzebujemy autorytetów. Żyjemy w czasach bezwzględnych i zatracających wartości. W tak trudnym otoczeniu bardzo łatwo można się zagubić. Plebiscyt 2014 na Ziemi Wrzesińskiej, także w Nekli to czas, kiedy każdy mieszkaniec, ten duży, czy ten mały może oddać swój głos. Uważam, że spośród wielu zacnych kandydatur - Każdy zasługuje na szacunek i uznanie w swojej "małej ojczyźnie". Wszyscy ci Kandydaci już dziś wygrali - bo zostali nominowani, a tym samym wyróżnieni spośród setek i tysięcy takich jak My.
Mój głos oddam na Pana Jerzego Osypiuka, ale nie dlatego, że go znam czy lubię. Pozostałe osoby także są mi znane w tak małym środowisku. Po prostu cenię sobie wartości, które Pan Jerzy reprezentuje swoją osobą i każdego dnia potwierdza je swoim działaniem. Doceniam starania i pracę społecznika w Panu Osypiuku.