Bryan Cranston, znany jako Walter White z serialu "Breaking Bad" powraca Bryan Cranston, znany jako Walter White z serialu "Breaking Bad" powraca

Bryan Cranston, znany jako Walter White z serialu "Breaking Bad" powraca (© za: youtube.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bryan Cranston, znany jako Walter White z serialu "Breaking Bad" powraca.

Zobacz: Odcinek specjalny "Gry o tron". Zobacz trailer [wideo]

Serialowy chemik wystąpił w reklamie ubezpieczeń Esurance podczas Super Bowl 2015. Tym razem Waltera White'a spotykamy w aptece. Chemik wciela się w rolę farmaceuty, który oferuje swoim klientom ubezpieczenia.

"Breaking Bad" to jeden z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat. Opowiada o chemiku, który dowiaduje się, że ma raka i postanawia produkować metamfetaminę, żeby zabezpieczyć finansowo swoich bliskich. Mimo, że serial dobiegł końca, to szykuje się wielki spin-off.

Super Bowl znane jest nie tylko ze sportowych emocji związanych z futbolem amerykańskim ale także reklam. Dlatego miejsce w ramówce reklam jest drogie, ale przynosi oczekiwane efekty.

Zobacz reklamę Esurance:
Seriale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!