Rami to pies jedyny w swoim rodzaju. Jest skrzyżowaniem jamnika i pitbulla [WIDEO] Rami to pies jedyny w swoim rodzaju. Jest skrzyżowaniem jamnika i pitbulla [WIDEO]

(© screen Facebook)

Zdjęcia 12-miesięcznego Ramiego obiegły Internet, po tym gdy schronisko, w którym Rami mieszka, wrzuciło na Facebooka jego fotografie.

12-miesięczny Rami mieszka w schronisku w jednym z miast w stanie Georgia w USA. Pies, jak napisali w krótkim opisie opiekunowie, jest pełny energii, nie lubi chodzić na smyczy i uwielbia biegać. Schronisko szuka dla niego nowego domu. Pies będący krzyżówką jamnika i pitbulla wygląda dość oryginalnie, ma dużą głowę i nieproporcjonalne krótkie nogi. Rami stał się gwiazdą Internetu, mamy nadzieję, że dzięki temu szybko znajdzie nowy dom.


Czytaj też: Poznajecie? Zobaczcie, jak modelki wyglądały na początku kariery [WIDEO]Źródło: TVP/x-news

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lonia (gość)

A to wredna suka, co puściła sie z pit-bólem i coś takiego wyszlo. Jakoby nie szło poczekać na zejście bólu ?