Kadr z filmu "Pingwiny z Madagaskaru" Kadr z filmu "Pingwiny z Madagaskaru"

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Widzieliście już w kinach film pt. "Pingwiny z Madagaskaru". To kolejna animacja, na której dobrze będą się bawić nie tylko dzieci, ale także widzowie dorośli. Starsza widownia dobrze pozna się na drużynie Skippera, Szeregowego, Rika i Kowalskiego.

Film wszedł do kin 30 stycznia. Za reżyserię odpowiadają Simon J. Smith i Eric Darnell. Na dużym ekranie zobaczymy cztery szalone pingwiny, które walczą ze straszną ośmiornicą. Każdy pingwin jest inny. Postanowiliśmy się przyjrzeć charakterom Skippera, Rika, Kowalskiego i Szeregowego. Sprawdźcie, do którego pingwina z Madagaskaru Wy jesteście najbardziej podobni.

Kliknij, żeby przejść do quizu


Filmy

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

spokojnie (gość)

Wielu Polaków jechało na Wyspy Brytyjskie z nadzieją na nowe życie. Niestety nie wszystkim się udało. Statystyki i doniesienia prasy są niepokojące. Polacy zdominowali rankingi bezrobotnych, poszukiwanych przestępców i pobierających zasiłki na dzieci. A 100 małych Polaków rocznie jest tam odbieranych patologicznym rodzicom. Trafiają do brytyjskich rodzin zastępczych, bo polskich nie ma.