Ciągle jeszcze nie przebrzmiały echa filmu „Tatarak” ze znakomitą Krystyną Jandą i jej bardzo osobistą refleksją poświęconą przedwcześnie zmarłemu mężowi… Tym bardziej warto przypomnieć album ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ciągle jeszcze nie przebrzmiały echa filmu „Tatarak” ze znakomitą Krystyną Jandą i jej bardzo osobistą refleksją poświęconą przedwcześnie zmarłemu mężowi… Tym bardziej warto przypomnieć album poświęcony temu filmowi. Dodajmy – album niezwykły. Znajdą tam państwo nie tyko wypowiedzi Andrzeja Wajdy i Krystyny Jandy, przybliżające kulisy i historię powstawania filmu, ale także tytułowe opowiadanie Jarosława Iwaszkiewicza i niezwykle szczerą rozmowę z jego córką Marią.

I film, i książka mówią o śmierci, bólu po stracie najbliższej osoby, przemijaniu i – miłości która czasem przychodzi zbyt późno…

Album jest przepięknie wydany. Na jego niepowtarzalny klimat składają się piękne fotografie z pracy na planie filmowym - Piotra Bujnowicza.

Tatarak. Pożegnanie miłości, fotografie Piotra Bujnowicza, Prószyński i S-ka, cena 39 zł.
Mamy tę książkę dla internautów. Prosimy o kontakt z dopiskiem „Konkurs”.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!