Pożar domu w Daliowej, pozbawił dachu nad głową czwórkę dzieci Pożar domu w Daliowej, pozbawił dachu nad głową czwórkę dzieci

Pożar domu w Daliowej, pozbawił dachu nad głową czwórkę dzieci (© x-news/tvn24)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśliskach i Caritas w Przemyślu, apelują o pomoc dla czwórki dzieci, które zostały poszkodowane w pożarze w Daliowej.

Do tragicznego pożaru doszło 31 stycznia. Próbując ratować dobytek zginęła matka samotnie wychowująca czwórkę dzieci. Wcześniej wyniosła je z płonącego domu. Ogień strawił wszystkie rzeczy jakie posiadała rodzina. Dlatego też, GOPS w Jaśliskach zwraca się z prośbą o pomoc dla dzieci, które zostały bez dachu nad głową.

Jak czytamy na stronie gminnej:

"(..) prosimy wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem. Dzieci są w wieku: chłopcy 8 lat i 4 lata, dziewczynki 9 lat i 2,5 roku. Szczególnie potrzebne są ubrania, środki czystości, żywność o długim terminie przydatności do spożycia, zabawki"

Rzeczy należy przynosić do GOPS-u w Jaśliskach (Jaśliska 171), można się kontaktować telefonicznie: 13 43 10 589.

Również Caritas Archidiecezji Przemyskiej, uruchomił specjalne konto na które można przekazywać wpłaty pieniężne:

CARITAS ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ

Ul. Kapitulna 1, Przemyśl 37-700
PEKAO S. A. I O. Przemyśl
33 1240 2568 1111 0000 3629 7045
z dopiskiem „pomoc dzieciom”źródło:x-news/tvn24

Charytatywnie

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kajetan (gość)

A co oferuje Pierwsza Dama, matka pięciorga dzieci, co kobieta-premier, również matka...?Niektórzy pamiętają , co otrzymały i w jakiej kwocie dzieci ofiar katastrofy smoleńskie,,,Przyzwoitość, zwykła przyzwoitość..dotyczy tylko niektórych.