"Pięćdziesiąt twarzy Greya" - kadr z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - kadr z filmu

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2015 roku. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, możemy się nim bardzo rozczarować. Na razie jednak podwyższamy temperaturę. Zobaczcie wszystkie trailery do filmu w jednym zwiastunie.

Wideo przygotowane przez fanów Jamiego Dornana trwa około pięciu minut i zawiera wszystkie sceny zaprezentowane w dotychczasowych zwiastunach do "Pięcdziesięciu twarzy Greya".

Pięćdziesiąt twarzy Greya - zobaczcie wszystkie trailery w jednym
Filmy

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nienormalnakobieta (gość) (kobieta normalna)

Hmmm nie jestem niewyżytą i sfrustrowaną kobietą. Książkę przeczytałam do połowy bo stwierdziłam, że na więcej szkoda czasu. Zanim cokolwiek ocenię, skrytykuję, pochwalę - staram się przeczytać, obejrzeć. Żeby mieć swoje własne zdanie. Pewnie nie jestem "normalną kobietą" bo "normalna kobieta" robi brrrrr nigdy nie przeczytawszy czegoś co próbuje ocenić. Gratuluję ;o) ps. do kina również się wybieram ;o)

kobieta normalna (gość)

Następny Harleguin dla niewyżytych i sfrustrowanych kobiet....nie.........................nigdy nie pzreczytałąm ani jednego Harleguina a tym bardziej erotycznego....brrrrrrrr...........

gość (gość)

Kraków NM lubi takie tematy;) Kalendarz z gołymi paniami, najładniejsze dziewczęta na studniówce,
to jest to co lubi się w tej gazecie.