Wolf Alice i Papa Roach dołączają do line-upu Orange Warsaw Festival 2015. Festiwal odbędzie się 12 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

PAPA ROACH to hard rockowy zespół założony w 1993 roku w Kalifornii. W 1999 roku zespół podpisał kontrakt płytowy z DreamWorks Records i artyści od razu rozpoczęli prace nad debiutanckim albumem. Wydawnictwo, zatytułowane Infest, ujrzało światło dzienne w 2000 roku i od razu odniosło ogromny komercyjny sukces, uzyskując potrójny status platynowej płyty. Po wydaniu albumu, zespół wyruszył w trasę koncertową, występując m.in. w USA czy Wielkiej Brytanii. Każde kolejne wydawnictwo grupy zostawało świetnie przyjmowane przez fanów i krytyków, łącznie sprzedając się w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie.


Czytaj też: Orange Warsaw Festival 2015. Muse pierwszym headlinerem!WOLF ALICE to czteroosobowy londyński zespół grający alternatywny rock, w którego skład wchodzą Ellie Rowsell, Joel Amey, Joff Oddie i Theo Ellis. Grupa powstała w 2010 roku lecz pierwsze fizyczne wydawnictwo zespołu, singiel Fluffy, pojawiło się dopiero na początku 2013 roku. W październiku 2013 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka - Blush. W 2014 roku grupa podpisała kontrakt wydawniczy z Dirty Hit Records, co zaowocowało wydaniem kolejnej EP-ki, Creature Songs.Wolf Alice to jeden z zespołów, którego brzmienia nie da się jednoznacznie określić. Magazyn Clash opisuje je jako ‘ukochane dziecko folku i grunge’. Muzycy poruszają się płynnie pomiędzy gatunkami, powodując że ich styl określić można jedynie jako „Wolf Alice”. Obecnie grupa przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu, z którego utwory na pewno będziecie mogli usłyszeć na żywo pierwszego dnia Orange Warsaw Festival.

Koncerty w Polsce

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wery (gość) (wertu)

"Serwis DOSTEP jest usługą subskrypcyjną, dzięki której użytkownik otrzymuję wiadomości o charakterze ciekawostek naukowych. Serwis dostępny jest na telefony komórkowe bądź inne urządzenia, posiadające kartę SIM w sieci Orange, Plus, T-Mobile i Play. Koszt usługi to 4,92 zł brutto za każdy SMS otrzymany w ramach subskrypcji. W ramach usługi użytkownik otrzymuje maksymalnie 3 SMS/tydzień oraz dodatkowy SMS po aktywacji subskrypcji. Łączny koszt usługi w okresie miesiąca to: 63,96 zł brutto. Pobranie wybranych elementów multimedialnych może ponadto wiązać się z opłatami za transfer danych, zgodnie z cennikami operatora. Usługa jest aktywowana na czas nieokreślony, do czasu rezygnacji przez użytkownika. Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści STOP DOSTEP na numer 60474 (koszt: 0 zł). Kontakt, również w sprawie reklamacji: biuro.dostep@gmail.com . Organizator będzie kontaktować się z Klientem na podany przez niego numer telefonu lub e-mail. Regulamin serwisu znajduje się tutaj"

doladowania (gość)

Hej, przedstawiam wam możliwość dostania darmowego doładowania na telefon do dowolnego operatora w naszym kraju. Mi się udało, spróbuj sam.

http://c.xyz1.pl/r/2qcdoladowanietelefonuonline-pl <=== LINK DO STRONY Z DARMOWYMI DOŁADOWANIAMI.
Stronka dostała podobno jakąś dotacje z UE w postaci 30 milinów na sponsorowanie konkursów i programów internetowych.