Kadr z serialu "Breaking Bad" Kadr z serialu "Breaking Bad"

(© mat.pras.)

Naukowcy z Austin w Teksasie sprawdzili, do czego może prowadzić nałogowe oglądanie seriali.

Amerykańscy naukowcy tym razem wzięli na tapetę osoby oglądające nałogowo oglądające seriale. Do czego może prowadzić zbyt długie siedzenie przy komputerze czy telewizorze?

Naukowcy odkryli, że osoby te mogą być samotne i mieć depresję. A to nie koniec negatywnych skutków. Nałogowe oglądanie seriali może się też wiązać ze zmęczeniem, brakiem samokontroli i otyłością. Dodajmy, że w badaniu wzięło udział 300 osób w wieku od 18 do 29 lat.

Czytaj też: Tych rzeczy na pewno nie wiedzieliście o serialu "Przyjaciele" [WIDEO]Źródło: CNN Newsource/x-news

Seriale

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

hiroł (gość)

Ja nie oglądam seriali. Dla mnie każdy, kto ogląda seriale to typowy no-life. Nie ma własnego życia, albo jest ono tak żałosne, że woli żyć życiem np. "Przyjaciół".

Tomasz (gość)

Wiadomym jest wszystkim od dawna że seriale nasze i zagraniczne to zwykłe śmieci które tylko zaśmiecają TV,a dodając do tego idiotyczne i namolne reklamy plus kłamstwa i kłótnie w wiadomościach i mamy gotowy niestrawny pasztecik a decydenci w tvp uważają ludzi za idiotów , i mimo wielokrotnych protestów robią sobie z tego swój własny biznes. Nie dziwię się Polakom że nie chcą za te świństwa płacić i będzie jeszcze gorzej