To już ostatni radni, których majątkom się przyglądamy. W margonińskiej radzie dominują panowie, z których kilku zajmuje się rolnictwem i to właśnie jednemu z nich powodzi się najlepiej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
To już ostatni radni, których majątkom się przyglądamy. W margonińskiej radzie dominują panowie, z których kilku zajmuje się rolnictwem i to właśnie jednemu z nich powodzi się najlepiej.
Zbigniew Janke w ubiegłorocznym oświadczeniu pisał, że ma 130 tys. zł oszczędności. W tym roku deklaruje, że jego konto wzrosło do 150 tys. zł. Ponadto radny ten ma dom warty 120 tys. zł. i gospodarstwo wycenione na 650 tys. zł. Drugi z rolników, Roman Kruk także powiększył swoje oszczędności – z 12 tys. zł na 22 tys. zł. Jest też współwłaścicielem mieszkania wartego 100 tys. zł. i posiada dwa samochody – opla astrę i renault megane scenic.
Henryk Adamski, który oprócz gospodarstwa, pracuje też w firmie „Prima”, zaoszczędził 5 tys. zł. Jego dom warty jest 120 tys. zł, a 17 hektarowe gospodarstwo 380 tys. zł. Mirosławowi Leśko i Karolowi Szymanowskiemu nie udało się nic zaoszczędzić. Oboje jednak posiadają gospodarstwa. 12 hektarów pana Mirosława warte jest 250 tys. zł, a pana Karola 130 tys. zł.
Nadal 3 tys. zł na swoim koncie posiada nauczyciel Rafał Gimzicki, który ma również dom, mieszkanie i dwa kredyty. Janina Szlufarska, która również jest nauczycielem zaoszczędziła 10 tys. zł. Posiada też mieszkanie warte 40 tys. zł i jeździ fordem fiestą z 2006 roku.
Piotrze Ściburze, kierownikowi zakładu wyrobów z dre-wna w porównaniu z ubiegłym roku pomniejszyły się oszczędności. Teraz ma na koncie 2,5 tys. zł. Radny ten zmienił jednak samochody. VW polo i forda focusa, zamienił na mercedesa i VW new beatel. Radny posiada też kredyt mieszkaniowy w wysokości 24 tys. zł.
Andrzej Żmudziński, pracujący w spółdzielni „Adorol” posiada 20 tys. zł. oszczędności i 80 tys. zł. w funduszu inwestycyjnym. Nadal posiada też dom, mieszkanie, vw bora, a forda focusa zamienił na hondę shadow. Jerzy Wojnicki wyróżnia się natomiast trzema samochodami. Radny ten widocznie lubi mercedesy, bo ma ich dwa, a ponadto jeździ też oplem corsą. Radny Tomasz Gorkowski nadal mieszka w domu wartym 400 tys. zł. Radny ten ma też trzy pojazdy: fiata palio weekend, fiata cinqecento i motocykl. Nie wiele zmieniło się natomiast u radnego Andrzeja Gągorka. Nie zmienił on ani mieszkania, ani samochodu.
Na koniec pozostały nam majątki trzech pań.
Stanisława Laskowska posiada dom warty 52 tys. zł, działkę siedliskową i kredyt na kwotę 14 400 zł. Rencistka Barbara Pyżyńska nadal jeździ matizem i mieszka w domu wartym 150 tys. zł, a emerytka Barbara Kończak nadal ma mieszkanie warte prawie 50 tys. zł i spłaca kredyt na kwotę 20 tys. zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!