W Hollywood swoją premierę miał film "Jupiter: Intronizacja", najnowsze dzieło rodzeństwa Wachowskich.

Nazwisko Wachowski stało się sławne na całym świecie w 1999 roku, kiedy to dwaj bracia nakręcili kultowego "Matrixa". Cała trylogia przeszła do klasyki science fiction, a nazwisko gwarantowało filmy na najwyższym poziomie.

Zobacz również: oscarowi rekordziści. Kto dostał najwięcej?Po latach Laurence poddał się operacji zmiany płci, zmienił imię na Lana i od premiery "Atlasu Chmur" mówimy już o rodzeństwie Wachowskich.

Ten niezwykły duet powraca w 2015 roku. W TCL Chinese Theatre w poniedziałek miała miejsce premiera ich najnowszego filmu "Jupiter: Intronizacja". W produkcji zagrali m.in. Mila Kunis i Sean Bean, a krytycy przepowiadają, że "Jupiter: Intronizacja" może stać się nowym "Matrixem".

Film opowiada o genetycznie zmodyfikowanym byłym łowcy, który przybywa na Ziemię, by odnaleźć młodą dziewczynę (w tej roli Mila Kunis). Jej przeznaczeniem jest niezwykłe dziedzictwo.

Film do polskich kin trafi 6 lutego 2015 roku.Filmy

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jupiter (gość)

Od siebie polecam stronkę na której oglądałem cały film w doskonałej jakości w dodatku z polskim lektorem:) Moja żona była zadowolona z jakości filmu:P ->>>> http://jupiter.dz.pl

Darusiaa97 (gość)

Jupiter: Intronizacja od dzisiaj dostępny do oglądania online!
Z Polskim lektorem wysokiej jakości:)))))
Bez zacięć, bez limitów!

http://sh.st/sO26U