Kiedy w domu pojawia się dziecko, świat rodziców staje na głowie. Jeśli to pierwszy potomek, to sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana, nie każdy przecież posiada od razu pełną wiedzę o potrzebach dziecka i sygnałach przez nie wysyłanych. Każdy rodzic zadaje sobie tysiąc pytań na minutę, z których większość pozostaje bez odpowiedzi. Przeszukiwanie Internetu dla znalezienia konkretnych informacji może zająć trochę czasu, dlatego dla kobiet w ciąży i matek małych dzieci, które potrzebują wsparcia i wiedzy ściśle dopasowanej do swoich potrzeb, powstała aplikacja BetterMum.

Prowadzi cię od pierwszych dni
W aplikacji możemy założyć bezpłatne konto, z poziomu którego otrzymamy dostęp do wszystkich dostępnych funkcji. Będąc użytkownikiem BetterMum, w ciągu każdego tygodnia ciąży i pierwszych lat życia dziecka, kobieta otrzyma szereg istotnych zapytań i wskazówek odpowiednich do czasu przed i po porodzie. Dzięki pojawiającym się zapytaniom, każda kobieta będzie mogła czuć się spokojnie i bezpiecznie będąc pod opieką lekarzy specjalistów z zakresu pediatrii, dietetyki czy ginekologii. Odpowiedzi z przeprowadzonych wywiadów interaktywnych zostaną zapisane w aplikacji i będzie można do nich wielokrotnie wracać. W ten sposób BetterMum umożliwi oczekującym i świeżo upieczonym rodzicom stworzyć wyjątkowy dziennik dla siebie i malucha.

Bądź (naj)lepszą mamą
Pierwsze chwile z dzieckiem to coś niepowtarzalnego i nie do opisania. Prowadzenie dziennika pozwoli na zatrzymanie tych chwil i powracanie do nich w każdym wybranym momencie w pamiętniku. Można tu zamknąć wszystkie swoje przemyślenia, cytaty, ale teżnapisać o swoich wątpliwościach.

W aplikacji BetterMum kobieta będzie mogła zarejestrować stany swojego samopoczucia, objawy towarzyszące ciąży oraz postępy w rozwoju swojego dziecka,pierwsze kopnięcie, godzinę, w której maluszek przyszedł na świat, pierwszy spacer i pierwszy uśmiech. Wszystkie informacje mogą posłużyć lekarzowi prowadzącemu i samej kobiecie jako cenne źródło informacji, w szczególności rejestry o przebytych chorobach i przyjmowanych lekarstwach. Listę zadań do wykonania, które wysyła i dostosowuje do indywidualnego profilu użytkownikaaplikacja, możemy sami rozbudowywać dopisując swoje własne „to do”, dzięki któremu termin wizyty u lekarza na pewno nam nie umknie. Dieta, to wciąż rozwijana funkcjonalność aplikacji. Obecnie porady dietetyczne pojawiają się w Dzienniku Mam, które już urodziły. Znajdują się tam porady żywieniowe dopasowane do każdego tygodnia życia Dziecka i jego rozwoju.

Trzeba zaznaczyć, że strona ciągle jest modernizowana, a baza wiedzy systematycznie aktualizowana i poszerzana. Każdy rodzic zapewne doceni rozwiązanie, dzięki któremu nie będzie musiał tonąć w stosach poradników, kalendarzy i książek o tematyce medycznej. Ta aplikacja to baza niezbędnych informacji podanych w przejrzysty sposób, a w dodatku mamy do nich dostęp wpisując w wyszukiwarkę po prostu www.bettermum.pl.Dziecko

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!