Wojciech Jagielski, autor książki p.t. „Nocni wędrowcy” spotka się z czytelnikami 22 czerwca o godz. 20 w Obiekcie Znalezionym – Warszawa, ul. Małachowskiego 3, podziemia Zachęty.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wojciech Jagielski, autor książki p.t. „Nocni wędrowcy” spotka się z czytelnikami 22 czerwca o godz. 20 w Obiekcie Znalezionym – Warszawa, ul. Małachowskiego 3, podziemia Zachęty. Spotkanie poprowadzi Marcin Meller.
„Nocni wędrowcy” to reporterskie studium jednego z najbardziej niespokojnych państw na Ziemi - Ugandy. Wojciech Jagielski rozpoczyna swoją opowieść w Gulu, gdzie poznaje dzieci-weteranów wojny w kraju Aczolich na prawym brzegu Nilu. Autor przytacza ich wstrząsające opowieści w służbie Armii Bożego Oporu, do której zostały wcielone siłą. Prawie wszystkie z nich zmuszone były zabijać. Niektóre nawet własnych rodziców i rodzeństwo?
(W.A.B.)

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!