Pierwsze ekipy przysyłają imienne składy na 66. Tour de Pologne. Nazwiska uczestników nadesłały ekipy Lampre i ISD („dzika karta”). W obu drużynach wystąpią Polacy, którzy w Tour de Pologne dali się już ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pierwsze ekipy przysyłają imienne składy na 66. Tour de Pologne. Nazwiska uczestników nadesłały ekipy Lampre i ISD („dzika karta”).

W obu drużynach wystąpią Polacy, którzy w Tour de Pologne dali się już poznać w dobrej strony. Marcin Sapa, który za kilka dni broni tytułu Mistrza Polski, a 65. Tour de Pologne wsławił się długimi ucieczkami znalazł się w składzie Lampre, a dwukrotny „król gór” TdP Bartosz Huzarski wystąpi w drużynie ISD.Ekipa Lampre postawiła na sprinterów – Angelo Furlana (dwa wygrane teapy TDP, ostatnio przed rokiem w Białymstoku), Francesco Gavazziego, Enrico Gasparotto, Mirco Lorenzetto i Marco Bandierę. W drużynie pojadą jeszcze Matteo Bono, Mauro Da Dalto.Natomiast w ISD Bartosza Huzarskiego wspierać będą Andrzej Griwko, Dmytro Grabowski, Aleksandr Kwaczuk, Denys Kostiuk, Witalij Kondrut, Siergiej Matwiejew i Oscar Gatto.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!