Czesławowi puściły nerwy na koncercie: "Proszę cię, wypi..". Czesławowi puściły nerwy na koncercie: "Proszę cię, wypi..".

(© Natalia Popczyk/Nowa Trybuna Opolska)

Mozil w czasie koncertu w Liverpoolu nie wytrzymał i w stronę dziewczyny skierował niecenzuralne słowa. Muzyk zamieścił wideo w sieci z całego zajścia.

Czesław Mozil jest w trasie koncertowej, gra w miastach w Wielkiej Brytanii. W czasie jednego z koncertów, który został zorganizowany w Liverpoolu doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Czesław w czasie koncertu w niecenzuralnych słowach zwrócił do kobiety, która stała pod scen i głośno się zachowywała.

Muzyk całą sytuację opisał na swoim Facebooku:

"Od pierwszego kawałka nie mogłem się skupić, ponieważ dziewczyny po mojej lewej stronie były pijane i głośno ze sobą rozmawiały, co jakiś czas wulgarnie się zachowując. Wielokrotnie zwracałem im uwagę i prosiłem, żeby uszanowały innych słuchaczy. Wiele razy to właśnie publiczność komentowała ich żenujące zachowanie." - cały wpis i film zobaczycie na profilu Czesława na Facebooku.

Muzyk, nie wytrzymał, kiedy jedna z dziewczyn odebrała telefon i zaczęła głośno rozmawiać. Czesław i dziewczyna zaczęli rozmawiać:

"- Jak widzę, że ty pier*** i ludzie koło ciebie są, wiesz, kulturalni, wiesz co, jest mi bardzo przykro, ale proszę cię, wypi***."

UWAGA, NAGRANIE ZAWIERA NIECENZURALNE SŁOWACzytaj też: Chrystoteka zamiast dyskoteki. Tak się bawią młodzi bez alkoholu [wideo]Źródło: STORYFUL/x-news

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!