"Outlander" - kadr z serialu "Outlander" - kadr z serialu

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Film wyreżyserował Adam Sigal, znany jako autor scenariusza do filmu "Daydreamer". W obsadzie znajdzie się Sam Heughan, którego na pewno dobrze pamiętacie z serialu "Outlander", nakręconego na podstawie powieści "Obcy" autorstwa Diany Gabaldon..

Heughan gra w "Outlanderze" Jamiego Frasera. Jeżeli przegapiliście ten serial, to możemy Wam zdradzić, że akcja toczy się w dwóch światach. Główna bohaterka raz jest sanitariuszką w czasach II wojny światowej, innym razem przenosi się w tajemniczy sposób do XVIII wieku. Wtedy właśnie poznaje Jamiego (Sam Heughan), w którym się zakochuje. Jest jednak pewien problem, w rzeczywistym świecie (tym z czasów II wojny) ma już męża.

Jeśli nie oglądaliście "Outlandera", do nadrobienia będziecie mieli tylko jeden sezon. Premiera drugiego planowana jest 4 kwietnia. Fani produkcji twierdzą, że serial w dużym stopniu pozostaje wierny książce.

Tymczasem wspomniany już Sam Heughan będzie gwiazdą filmu "When the starlight ends". Film opowiada o pisarzu, który stracił ukochaną. Nie może pogodzić się z losem i na kartach powieści tworzy szczęśliwe zakończenie swojej historii.

"Outlander" - zobaczcie zwiastun

Książki

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

doladowania (gość)

Hej, przedstawiam wam możliwość dostania darmowego doładowania na telefon do dowolnego operatora w naszym kraju. Mi się udało, spróbuj sam.

http://adlu.pl/darmowe_doladowaniapl <=== LINK DO STRONY Z DARMOWYMI DOŁADOWANIAMI. Klikamy "przejdź do skróconego URL" w prawym górnym rogu i możemy dostać doładowanie.
Stronka dostała podobno jakąś dotacje z UE w postaci 30 milinów na sponsorowanie konkursów i programów internetowych.