Serial "Power Rangers" podbił serca telewidzów w latach 90-tych Serial "Power Rangers" podbił serca telewidzów w latach 90-tych

Serial "Power Rangers" podbił serca telewidzów w latach 90-tych (© materiał prasowe)

Ricardo Medina Jr, jeden z aktorów popularnej serii "Power Rangers" został oskarżony o morderstwo.

37-letni Ricardo Medina Jr miał zabić swojego współlokatora mieczem, którego używał na planie serialu "Power Rangers". Do zabójstwa doszło podczas kłótni. Ricardo pokłócił się z Joshua Sutterem i w pewnym momencie wyciągnął miecz, a następnie wbił go koledze w brzuch. Sam wezwał policję, jednak Sutter zmarł w szpitalu. Medina został aresztowany i postawiono mu zarzut zabójstwa. Sąd wycenił kaucję na milion dolarów. Rozprawa odbędzie się we wtorek (3 lutego).

Ricardo w "Power Rangers" wcielał się w postać Cole Evans, który był czerwonym wojownikiem. Ostatnio można go było oglądać w 2008 roku w filmie "Somnambulizm" czy w 2005 roku w "Walkach ulicznych". Gościnne występował również w serialach "CSI: Kryminalne zagadki Miami" i "Ostry dyżur". To nie pierwszy aktor z popularnej serii, który ma problemy z prawem: Skylar Deleon, który grał we wcześniejszych wersjach serialu został oskarżony o zamordowanie małżeństwa z Precott w Arizonie w 2009 roku i został skazany na karę śmierci. On również wcielał się w rolę czerwonego wojownika.

Czytaj też: Będzie nowa seria kultowego serialu "Z archiwum X"?

Zobacz też: Woody Allen wyreżyseruje serial


Seriale

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

doladowania (gość)

Hej, przedstawiam wam możliwość dostania darmowego doładowania na telefon do dowolnego operatora w naszym kraju. Mi się udało, spróbuj sam.

http://c.xyz1.pl/r/2qcdoladowanietelefonuonline-pl <=== LINK DO STRONY Z DARMOWYMI DOŁADOWANIAMI.
Stronka dostała podobno jakąś dotacje z UE w postaci 30 milinów na sponsorowanie konkursów i programów internetowych.