Pierwszy odcinek programu, w którym nadzy ludzie idą na randkę na bezludnej wyspie, już we wtorek w telewizji TLC. - Zobacz na własne oczy jeden z najodważniejszych społecznych eksperymentów w historii telewizji - zachęca polska telewizja.

To będzie pierwszy taki program randkowy nadawany w polskiej telewizji. Uczestnicy reality show "Adam szuka Ewy" - a w każdym kolejnym odcinku będzie to inna para - będą się wzajemnie uwodzić w scenerii jak z rajskiego ogrodu.

- Pozbawieni ubrań, biżuterii, a nawet bielizny nie mogą udawać ani oszukiwać. Pozostaje im pokazać swoje prawdziwe „ja” oraz skupić się na patrzeniu na siebie i mówieniu o sobie. Jednak nawet zakochani nie żyją wyłącznie miłością. Dlatego już w kilka godzin po pierwszym spotkaniu wyruszają w celu znalezienia pożywienia i miejsca, w którym spędzą razem pierwszą, gorącą noc - o to mniej-więcej chodzi w nowym programie randkowym.

Na uczestników programu będą czekały inne niespodzianki, np. kolejny roznegliżowany „przybysz”Adam szuka Ewy w telewizji


Premiera - we wtorek, 3 lutego o godz. 23.00 w telewizji TLC, powtórki - w środy o 23.30 i soboty o 23.00

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Na luzie

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!