Pierwsze treningi w słynnym Kolejorzu ma już za sobą były napastnik Nielby Tomasz Mikołajczak. Tylko nam opowiedział o swych wrażeniach. Przygoda 21-letniego Tomka Mikołajczaka z wielką piłką rozpoczęła się we wtorek.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pierwsze treningi w słynnym Kolejorzu ma już za sobą były napastnik Nielby Tomasz Mikołajczak. Tylko nam opowiedział o swych wrażeniach.

Przygoda 21-letniego Tomka Mikołajczaka z wielką piłką rozpoczęła się we wtorek. Wówczas to napastnik, występujący do tej pory w Nielbie Wągrowiec, stawił się na swój pierwszy trening w Lechu Poznań. - Podobnie jak wszyscy piłkarze Lecha miałem przyjechać na godzinę dziewiątą na stadion przy ulicy Bułgarskiej. Bałem się jednak, że się spóźnię, a nie chciałbym tak zacząć swojej przygody z Kolejorzem, dlatego na stadionie byłem już przed wy-znaczonym czasem – tłumaczył nam Tomek w rozmowie telefonicznej już kilka minut po treningu. Na stadionie przywitał go dyrektor sportowy Marek Pogorzelczyk, z rąk którego odebrał niebiesko-biały strój Kolejorza.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!