Po przodku odziedziczył nie tylko imię, ale także muzyczny i pedagogiczny talent. W ojciech Fiebig był nauczycielem muzyki, założył w Wągrowcu Społeczne Ognisko Muzyczne, z jego inicjatywy powstała Państwowa Szkoła ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po przodku odziedziczył nie tylko imię, ale także muzyczny i pedagogiczny talent.

W ojciech Fiebig był nauczycielem muzyki, założył w Wągrowcu Społeczne Ognisko Muzyczne, z jego inicjatywy powstała Państwowa Szkoła Muzyczna I st., której był pierwszym dyrektorem. W czasie tegorocznego VIII Festiwalu Muzyki Klasycznej im. Adama z Wągrowca – Pałuckiej Wiośnie Muzycznej - na jednym z koncertów edukacyjnych „Perkusja – różnorodny świat dźwięków i rytmów” wystąpił wnuk profesora, także Wojciech Fiebig, student V roku Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Wojciech – junior, po dziadku, którego bardzo słabo pamięta, odziedziczył nie tylko imię, ale także muzyczny i pedagogiczny talent.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!